fbpx

Anna Maria Panasiuk – Wealth Advisor

Kim jest klient:

Anna Maria Panasiuk – Wealth Advisor z 20-letnim stażem i powiernik zamożnych rodzin o międzynarodowym doświadczeniu; pionier wdrażania struktur Family Office na rynku polskim – zajmuje się kompleksową ochroną majątku rodzin polskich i europejskich. Przeprowadza zamożne rodziny przez międzypokoleniowe sukcesje, pozwalające przekazać aktywa nowemu pokoleniu; zabezpiecza majątek rodzinny, chroniąc go przed stratą i wraz ze swoim eksperckim zespołem strategicznie doradza w sprawie finansów, pomagając mnożyć pieniądze.

Sytuacja wyjściowa:

Klientka zauważyła niszę w kanałach YouTube dotyczących zarządzania majątkiem. Znała kanały zasięgowych twórców z doradztwa finansowego, ale miała świadomość, że żaden z nich nie trafia do klientów o portfelu tak zasobnym, jakimi dotychczas zarządzała. Klientka prowadziła marketing za pomocą social mediów, ale nie miała doświadczenia z kanałem YouTube.

Wyzwanie:

Jakie efekty poprzez kanał klientka chciała uzyskać?
1. Cel PR-owy – pokazanie widzom, kim jest Anna Marian Panasiuk i czym dokładnie się zajmuje.
2. Cel sprzedażowy – tworzenie takich treści, które trafią do świadomego widza, który stanie się klientem.
3. Edukacja – dzielenie się wiedzą, której jest w Polsce bardzo mało.
4. Cel poboczny – rozwój osobisty, nauka nowych umiejętności.

Rozwiązania i efekty:

Z Anną pracujemy od kwietnia 2022 r. Od tego czasu na kanale opublikowaliśmy ponad 100 filmów i wiele „youtube shorts”. Po stronie klientki było przygotowanie treści pod nagrania i wystąpienie przed kamerą. Naszą rolą było zmontowanie, opublikowanie i reklama odcinków, a także montaż i publikacja shortów. Odcinki wychodziły regularnie raz w tygodniu aż do czerwca zeszłego roku, kiedy to klientka zdecydowała się na zmniejszenie częstotliwości do dwóch filmów w miesiącu. Od niedawna korzystając z rozwiązań AI, produkujemy dla klientki także kanał anglojęzyczny.

Zobacz również

Planeta Soni
Anna Maria Panasiuk – Wealth Advisor

Zamów wycenę swojego wideo

Umów bezpłatną konsultację z naszym YouTube Masterką