fbpx

Poznaj JUTUBEX

Stworzyliśmy już kilkadziesiąt kanałów YouTube dla firm z ponad 30 branż. Wiemy jak stworzyć strategię wideomarketingu w Twojej firmie, byś odniósł oczekiwane rezultaty biznesowe dzięki swojemu kanałowi YT!

Skąd się wziął Jutubex?

Od 2017 współtworzyliśmy kanał Przygody Przedsiębiorców. Uczestnicy Przygodowych wywiadów, znając nasze umiejętności często prosili o pomoc w prowadzeniu biznesowych kanałów na YouTube. Widząc potencjał i chcąc pomóc przedsiębiorcom podjęliśmy decyzję o przeznaczeniu 100% mocy dla naszych klientów. Tym samym tworząc nową spółkę pod szyldem JUTUBEX, która w takiej formie funkcjonuje od marca 2023 roku.

Kim są JUTUBEXIARZE?

Dzielimy się całym know-how odnośnie wykorzystywania YouTube w biznesie.

Marlena
Ziółkowska

Marlena osobowościowo jest “Działaczem”, a myślowo – “Wizjonerem”. Połączenie tych dwóch cech sprawia, że ma dużo pomysłów, które chętnie realizuje. Nie lubi się nudzić, więc zawsze nad czymś pracuje 🙂
Zarządza usługą YouTube dla biznesu – czuwa nad rozwojem Jutubexa – nad procesami działań przy kanałach i opieką nad klientami. Jest fanką pięknych kadrów, więc raz na jakiś czas można ją zobaczyć na nagraniach u klientów, gdzie pilnuje jakościowego obrazka.
Jej uśmiech i opanowanie sprawiają, że bardzo cierpliwie tłumaczy magiczną, Youtubową wiedzę 😉 Możesz się o tym przekonać oglądając kanał YouTube w biznesie.

Tomasz
Hoppe

Od ponad 10 lat związany z wideo marketingiem. Wcześniej tworzył filmy jako freelancer oraz pracował jako dziennikarz. Z Przygodami Przedsiębiorców związany od 2020 Zaczynał od tworzenia kanałów dla klientów, nagrywał i montował wywiady na nasz kanał, a teraz wspólnie z Marleną zarządza usługą Youtube dla Biznesu. Tomek nie tylko zna się na produkcji wideo i jej post produkcji, ale z racji swojego doświadczenia potrafi doradzić w strategii kanału oraz jak zrealizować założone cele biznesowe za pomocą YouTube. Swoją wiedzą dzieli się na kanale YouTube w Biznesie.

Agnieszka
Nawrocka

Agnieszka to osoba, która od wielu lat jest prawą ręką Marleny i Tomka H. Jej umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem są godne podziwu. Potrafi skutecznie planować swoje zadania i wykonywać je z najwyższą precyzją. Dzięki temu Marlena i Tomek H. Zawsze mogą na nią liczyć, a firma rozwija się w tempie, którego nie da się osiągnąć bez takiego wsparcia. Agnieszka to osoba o ogromnym sercu i pozytywnym nastawieniu do życia. Jest osobą bardzo rzetelną i dokładną, co sprawia, że jest niezastąpiona w wykonywaniu najbardziej skomplikowanych zadań.

Klaudiusz
Wach

Klaudiusz to ekspert od YouTube, specjalizujący się w umieszczaniu treści wideo w lejkach marketingowych firm, co pozwala im skutecznie realizować postawione i mierzalne cele biznesowe. Jako osoba o analitycznym podejściu, doskonale radzi sobie z mierzeniem wskaźników, analizowaniem danych i na ich podstawie dostosowywaniem dalszej strategii działania. Dodatkowo, dzięki swojemu doświadczeniu jako operator i montażysta, Klaudiusz jest wyjątkowo wszechstronnym specjalistą w temacie tworzenia kanału na YT.

Pomagamy przedsiębiorcom robić biznes na YouTube

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque dictum eros semper nisi mattis rutrum. Donec elementum sodales odio. Proin et commodo felis. Integer sed molestie libero, at accumsan odio. Nunc aliquam tempor mauris id placerat. Aliquam pretium dapibus massa, eu lacinia lectus pulvinar eu.

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet el jutubex

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet el jutubex

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet el jutubex

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet el jutubex

Poznaj nasz proces

1.

Bezpłatna konsultacja

W czasie rozmowy zbadamy potrzeby, które masz w przestrzeni wideo marketingu.

2.

Warsztaty
YouTube

Na warsztacie omówimy możliwości jakie daje YouTube dla Twojej branży i obmyślimy strategię i koncepcje działań indywidualnie dla Twojej firmy. Oprócz części koncepcyjnej zwrócimy uwagę na techniczne aspekty YouTube. Z warsztatu wyjdziesz z pomysłami na odcinki na przynajmniej 3 miesiące działań na YouTube!

3.

Praca nad Twoim kanałem

Po warsztacie możemy wspólnie rozpocząć pracę nad Twoim kanałem.

4.

Kreacja

Stworzymy identyfikację wizualną kanału. Zaprojektujemy miniatury, wykonamy intro na bazie Twojego brandingu oraz skonfigurujemy cały kanał.

5.

Prowadzenie kanału

Co miesiąc nagramy i zmontujemy minimum 4 odcinki. Zajmiemy się ich publikacją oraz promocją. Przygotujemy materiały typu „shorts” do redystrybucji.

6.

Analiza

Przeanalizujemy statystyki kanału i wesprzemy Cię przy kolejnych nagraniach i publikacjach.Możesz liczyć na nasze merytoryczne wsparcie na każdym etapie usługi.

Zamów wycenę swojego wideo

Umów bezpłatną konsultację z naszą YouTube Masterką