fbpx

Warsztaty YouTube

Skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy. Weź udział w indywidualnym warsztacie z YouTube’a, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i nie popełnisz błędów nowicjusza.

Jak wyglądają warsztaty
z JUTUBEX?

Warsztat to około 5 godzin rozmowy z praktykami. Na podstawie wypełnionego przez Ciebie briefu przygofujemy całą koncepcje spotkania. Warsztaty są “szyte na miarę”. Formularz pomaga nam poznać Twoje oczekiwania i problemy, z którymi się zmagasz. Spotkanie opiera się na stworzeniu strategii Twojego kanału na YouTube. Dzielimy się z Tobą wiedzą od teorii po praktykę. Dowiadujesz się jak działają algorytymy YouTube, otrzymujesz wiedzę o tym, jak umieścić swoje filmy w lejku marketingowym, poznajesz case studies prawdziwych przypadków naszych klientów, a ze spotkania wychodzisz z gotowym planem i pomysłami na przynajmniej 3 miesiące działań na YouTube.

Czas trwania

5 godzin dzielenia się poradami i wiedzą

Miejsce spotkania

Rozmowa na żywo lub online

Plan działania

Warsztat w całości dopasowany do Twoich oczekiwań

Utrwal wiedzę

Możliwość konsultacji po warsztacie.

Jaką wiedzę zdobędziesz?

Dzielimy się całym know-how odnośnie wykorzystywania YouTube w biznesie.
Dowiesz się między innymi:

Jak umieścić swoje filmy w lejku marketingowym?

Jakie formaty filmów zastosować?

O czym nagrywać?

Jak wygląda proces nagrywania i publikacji?

Do kogo kierować treści?

Co jest najważniejsze w SEO na YouTube?

Jaką obrać strategię na YouTube?

Jak wygląda proces nagrywania?

Dla kogo jest ta usługa?

Usługa skierowana jest dla firm, które rozumieją potencjał wideo marketingu i mają czas oraz chęć rozwijać swój kanał. Jest to dobra opcja dla tych, którzy mają już kanał i chcą skonsultować jego obecny kształt oraz dla osób, które dopiero będą go zakładać i nie wiedzą od czego zacząć.

Natural

Nie kupuj kota w worku!

Zobacz jak wyglądają owoce naszej pracy

Anna Maria Panasiuk – Wealth Advisor

Zobacz co mówią o nas najlepsi

Określenie „Przygody Przedsiębiorców” nie jest na wyrost. Zaproszenie do serii eksperckiej, zapoczątkowało w mojej firmie ogromną… Przygodę...

Szymon Negacz
CEO SellWise

Nasz kanał dotyczy treści marketingowych i najbardziej baliśmy się, że się nie przebija. Treści marketingowych jest bardzo, bardzo dużo i baliśmy się, że się nie przebijemy...

Mike Korba
MarTech Well Done / User.com CEO

Każdy z nas. Naszego zespołu obawiał się występów przed kamerą. Niestety YouTube jest wybitnie wybitny. To jest wybitna gliwicka interakcja filmowa. Tu się nie za bardzo da coś zrobić incognito na tekście pisanym...

Piotr Kominiak i Marcin Ferenc
NOVUM Ortopedia

Pojechałam do Bydgoszczy, żeby spotkać się z młodymi ludźmi, z ekipą przygód przedsiębiorców, którzy pomagają prowadzić kanał na YouTube...

Sonia Szramek – Karcz
Planeta Soni

Cześć. Jesteśmy z Przybij Piątaka i będziemy robić kanał przybij piątaka na końcu świata. Dowiedzieliśmy się, co powinniśmy robić i jak. Mieliśmy indywidualny audyt. Ponadto wiemy, gdzie mamy się poprawić...

Łukasz Kasztelan
Przybij piątaka na końcu świata

Nazywam się Kamil Bielak. Prowadzę firmę Loft Full, która projektuje i wykańcza mieszkania pod klucz. Jakiś czas temu wzięliśmy udział w warsztatach z przygodami przedsiębiorców, konkretnie z Marlena i Klaudiusz z zakresu...

Kamil Bielak
Loftful

Jeżeli zastanawiasz się, czy YouTube. To coś dla Ciebie. Jak się sprawdzisz przed kamerą? Oraz jak merytorycznie przygotować się do swoich wystąpień. Polecam Ci serdecznie warsztaty organizowane...

Dominik Kaczmar
Pixlab

Zobacz jak działamy, krok po kroku

1.

Bezpłatna konsultacja

W czasie rozmowy zbadamy potrzeby, które masz w przestrzeni wideo marketingu.

2.

Przygotowanie do warsztatu

Na podstawie wypełnionego przez Ciebie formularza “szyjemy na miarę” agendę spotkania, tak by wycisnąć z naszegp 5-godzinnego spotkania jak najwięcej.

3.

Warsztaty
YouTube

Na warsztacie omówimy możliwości jakie daje YouTube dla Twojej branży i obmyślimy strategię i koncepcje działań indywidualnie dla Twojej firmy. Oprócz części koncepcyjnej zwrócimy uwagę na techniczne aspekty YouTube. Ze spotkania wyjdziesz z planem i tematami odcinków na przynajmniej 3 miesiące współpracy.

4.

Rozwój Twojego Biznesu na YouTube

Po warsztacie otrzymasz od nas raport dotyczący spotkania, wiedzy o YouTube oraz tematy odcinków, które możesz wykorzystać na swoim kanale. Będziesz już posiadał też wiedzę, która pozwoli Ci prowadzić kanał YouTube samodzielnie lub z naszą pomocą.

Najczęściej zadawane pytania

Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwośći. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, zadaj je naszej Ekspertce!

  • Czas trwania warsztatu, to około 5h wiedzy, do tego należy doliczyć przerwę obiadową.
  • Warsztat może odbyć się w naszej siedzibie w Bydgoszczy lub w Twoim biurze.
  • Tak prowadzimy także warsztaty online, ale doświadczenie pokazuje, że najwięcej wiedzy można zebrać, kiedy spotykamy się na żywo.

  • Najlepsze przygotowanie, to sumienne wypełnienie brief’u, który wyślemy. Warto także być wypoczętym, bo czeka nas wspólna praca, nad koncepcją Waszego kanału.

  • Najlepiej, kiedy liczba uczestników nie przekracza 5 osób, pozwala to na największe skupienie i nie meandrowanie po dygresjach.

  • Nie, po warsztacie otrzymasz plik z podsumowaniem warsztatu, oraz notatkami najważniejszych rzeczy, otrzymujesz także audyt swojego kanału.

  • Otrzymujesz od nas aktualną wiedzę na temat YouTube, pokazujemy Ci Twoją branże na tej platformie, pokażemy, jak tworzyć miniatury, tytułu, opisy, strukturę odcinka, wspólnie opracujemy propozycję tytułów na Wasz kanał. Na koniec możecie sprawdzić swoich sił przed kamerą w towarzystwie promptera.

  • Tak. Warsztat pozwala nam w przyszłości mówić podobnym językiem, dostajecie od nas wiedzę, dzięki której możecie “kontrolować” naszą pracę, a my możemy się dowiedzieć, czy jesteście gotowi do podjęcia współpracy przy produkcji filmów.

  • Tak, na warsztacie otrzymujesz komplet wiedzy niezbędnej do prowadzenia kanału dla swojej firmy. 

Nie wiesz od czego zacząć?

Umów bezpłatną konsultację z naszą YouTube Masterką