fbpx

3QQ

Kim jest klient:

3QQ to 4 przedsiębiorców i 3 zespoły działające w 4 ośrodkach miejskich: Wrocławiu, Warszawie, Trójmieście oraz Łodzi, których łączy wspólny cel: umożliwiać bezpieczne i stabilne lokowanie oraz pomnażanie majątku poprzez inwestycje w nieruchomości na wynajem.

Sytuacja wyjściowa:

Firma prowadziła wcześniej akcje marketingowe, ale nie robiła tego w sposób ciągły. Były okazyjne filmy, była próba cyklicznego prowadzenia kanału na YouTube, kanały w Social Mediach nie miały spójnej identyfikacji wizualnej.

Wyzwanie:

Stworzyć komunikację do klientów, w której przekażemy, że firma nie jest kolejnym nudnym tworem rynku nieruchomości, pokazać charakter czterech założycieli, czasem pozwalać sobie na żartobliwy ton i skracanie dystansu. Drugim głównym wyzwaniem było stworzenie kanału na YouTube, który będzie początkowym ogniwem działań marketingowych w sieci. Oprócz publikowania filmów na YouTube, tworzone są także wpisy na FB oparte o scenariusze filmów. Z długich odcinków tworzone są także krótkie formy redystrybuowane na IG oraz Tik Toku.

Zobacz również

Planeta Soni
Anna Maria Panasiuk – Wealth Advisor

Zamów wycenę swojego wideo

Umów bezpłatną konsultację z naszym YouTube Masterką