fbpx

Sonia Szramek – Karcz / Planeta Soni

Sonia Szramek – Karcz z tej strony / Planeta Soni. Pojechałam do Bydgoszczy, żeby spotkać się z młodymi ludźmi, z ekipą przygód przedsiębiorców, którzy pomagają prowadzić kanał na YouTube. Ja skorzystałam najpierw z oferty warsztatu i na tym warsztacie, który trwał kilka godzin w bardzo miłej atmosferze. Przeprowadzono audyt mojego kanału, omówiono główne jego założenia, jak można to poprawić, jak można zrobić na nowo.

Wiele koncepcji im przedstawiono. Ludzie fantastyczni, z którymi od razu złapałam kontakt. Jeżeli pasuje wam. Młodzieżowe mówić się tak odmładza. Z tą młodą ekipą to będzie wam też pasował vibe jego ludzi. Ja jestem bardzo zadowolona. Warsztat otworzył mi oczy i ja wprawdzie wróciłam i pewne koncepcje przemyślałam jeszcze raz i wróciłam do nich z moimi pomysłami, które narodziły się dzięki temu, że odbył się warsztat, więc część zmieniliśmy.

Ale to pokazuje fantastyczną elastyczność ludzi i otwartość na to, że to jest jednak Twój kanał i potrzebuje być dopasowany do. Sposób przekazywania treści. Bardzo polecam. Dziękuję.

Zobacz również

Zamów wycenę swojego wideo

Umów bezpłatną konsultację z naszym YouTube Masterką