fbpx

Mike Korba / MarTech Well Done / User.com

Nasz kanał dotyczy treści marketingowych i najbardziej baliśmy się, że się nie przebija. Treści marketingowych jest bardzo, bardzo dużo i baliśmy się, że się nie przebijemy z takim contentem. Ale ludzie są leniwi, a forma video jest najbardziej. Przyjazna dla niej, dlatego zdecydowaliśmy się w ogóle na ten format.

To była taka świadoma decyzja, czego się baliśmy, bo występowanie przed kamerą jest trudne. W sensie jest. Budzi paraliż na myśl o tym. Bo w momencie kiedy siadasz przed kamerą i jesteś do tego materiału przygotowany, to wcale takie straszne nie jest. My boimy się siąść przed kamerą, no bo że będę źle wyglądać?

Piękno montażu, oświetlenia i makijażu. Nawet takiego potwora jak mnie coś tam wyciśnie, można zrobić dobry kadr. Nie trzeba być Bradem Petem.

Ja nigdy nie jestem zadowolony z formy. Zawsze w swoich materiałach widzę, że coś bym jeszcze poprawił, ale damn better than perfect w momencie, kiedy uruchomiłem swój kanał. Dostałem bardzo, ale to bardzo dużo fit baku. Wow, ale robisz to profesjonalnie. Widać, że kurcze kadry, oświetlenie, że to już jest taki level Popka.

Nie wierzę, że nie wziąłeś telefon i. Próbujesz udawać inteligentnego. Tylko jak wzięliśmy się za tą produkcję to wyszło wizualnie naprawdę bardzo, bardzo atrakcyjnie. I kadry. Dobre oświetlenie, dynamiczny montaż to jest coś, co powoduje, że jeżeli dostarczasz wartość w swoich materiałach. To ma To Piękne opakowanie i piękne opakowanie jest równie istotne jak merytoryka, którą przekazujesz.

Parcie na szkło. Niechęć. Dodam, że finalnie to była bardzo chłodna, świadoma decyzja biznesowa, bo przeanalizowaliśmy sobie wewnątrz firmę jakie, z jakimi ideami nam się user najlepiej pracuje. Okazało się, że spora część z tych potencjalnych albo faktycznych klientów, z którymi nam się najfajniej pracuje, zostawiają największe pieniądze.

Przyprowadziłem ja prowadząc jakiegoś szkolenie albo występując na scenie konferencji. Później w rozmowie z jakimiś po konferencyjnym i potencjalnymi klientami. I skoro liczby od Korby działają, no to wyskakuje korba. Nie da się jeszcze klonować. Doba ma 24 godziny i. A ja muszę kiedyś spać i mam rodzinę i w weekendy chciałbym odpocząć.

A format wideo faktycznie pozwala to pikować. Pozwala działać, kiedy ja robię co innego. Także to była taka chłodna decyzja, że w ten sposób będziemy mieli szansę, bo oczywiście nie gwarancja zdobycia większej ilości. Także my za pośrednictwem tego kanału realizujemy tak naprawdę dwa cele. Pierwszy to budowanie formy.

Drugi to jest przekonywanie tych użytkowników na etapie conservation. Ekstra. Mam pytanie czy też jeszcze coś mi się przypomniało? Jakby. A ja zapomniałem totalnie. No widzisz, jak dobrze mieć rację. Profesjonalnie.

Zobacz również

Zamów wycenę swojego wideo

Umów bezpłatną konsultację z naszym YouTube Masterką