fbpx

Kamil Bielak – Loftful

Nazywam się Kamil Bielak. Prowadzę firmę Loft Full, która projektuje i wykańcza mieszkania pod klucz. Jakiś czas temu wzięliśmy udział w warsztatach z przygodami przedsiębiorców, konkretnie z Marlena i Klaudiusz z zakresu prowadzenia kanału na YouTube. Zdecydowaliśmy się na ten krok, ponieważ sądzimy, że tematyka naszej branży jest bardzo ciekawa w kontekście pokazania jej na I Tube, a sam YouTube pozwolił nam zagospodarować część naszego lejka marketingowego.

Już na początku samego warsztatu bardzo pozytywnie się zakończyliśmy, ponieważ Klaudiusz i Marlena byli bardzo dobrze przygotowani do spotkania z nami. Poznali naszą branżę, poznali naszą konkurencję, poznali klientów i ich potrzeby, co było dla nas bardzo istotne i co pozwoliło nam dużo płynniej przejść przez same warsztaty.

Składały się ona z dwóch elementów. Pierwszy to był warsztat pod kątem czysto technicznym, tzn. jak założyć kanał, jak go prowadzić, jak sprawdzać statystyki, jak go reklamować, co robić, aby te zasięgi z tego kanału były jak największe. Druga część z kolei polegała na kwestii samego nagrania, tego jak się wypowiadać przed kamerą, jak tworzyć strukturę wypowiedzi, co robić oraz jak przyciągać uwagę widza tak, aby chciał on zostać z nami na nagraniu, a także żeby wracał na nasz kanał.

Mogę już z czystym sumieniem polecić warsztaty przygód przedsiębiorców, a także przede wszystkim Marlene i Klaudiusza. Gdyż są oni bardzo profesjonalni. Bardzo dobrze przygotowali się do spotkania z nami. Mają oni bardzo dużą wiedzę nie tylko z samego YouTuba, ale ogólnie z szerokiego marketingu.

Dodatkowo są bardzo sympatycznymi ludźmi, co również sprawia, że te warsztaty były bardzo przyjemne i każdemu czas minął pożytecznie i szybko. Uważam również, że inwestycja w warsztat była bardzo dobrą inwestycją, ponieważ dzięki temu będziemy mogli wystartować kanał szybciej. Będziemy mogli zrobić to przy mniejszym budżecie i nie popełniać niepotrzebnych błędów, a także osiągniemy dużo szybciej założone przez nas cele, co sprawi, że nasz marketing będzie na dużo wyższym poziomie, co bezpośrednio przełoży się na wyniki naszej firmy.

Zobacz również

Zamów wycenę swojego wideo

Umów bezpłatną konsultację z naszym YouTube Masterką